online

18.04.2023 12:26   Життя громад

225

Голова РДА з Одещини: попри війну маємо виконання бюджету громад на 114%

За підсумки першого кварталу року

Провідним питанням наради, яку провів начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук з головами міських, сільських та селищних громад району, стало виконання бюджетів територіальних громад за перший квартал поточного року.

Говорив Ю. Крук про правильні управлінські рішення щодо наповнення та виконання бюджетів та виважену стратегію розвитку громад.


Вік висловив переконання, що місцевий бюджет є індикатором рівня розвитку громад, їх економічної спроможності чи інвестиційної привабливості.

«Перший квартал дав хороші показники. Попри воєнний стан бюджет виконано на 114%. Простежується налагодження  роботи бізнесу. Громади нашого району добре підтримують внутрішньо переміщених осіб та надають гуманітарну підтримку іншим регіонам, зокрема жителям Миколаївської та Херсонської областей», - зазначив керівник РДА.

На цій нараді йшлося і про виконання територіальними громадами заходів з мобілізації та військово-транспортного обов'язку, про споруди цивільного захисту населення,  забезпечення об’єктів інфраструктури резервними джерелами електроенергії та тепла.

Довідка.

До складу Одеського району входять 22 територіальні громади. Міські – Біляївська, Одеська, Теплодарська, Чорноморська, Южненська, селищні – Авангардівська, Великодолинська, Доброславська, Овідіопольська, Таїровська, Чорноморська, і сільські – Великодальницька, Вигодянська, Визирська, Дальницька, Дачненська, Красносільська, Маяківська, Нерубайська, Усатівська, Фонтанська, Яськівська.

Це може вас зацікавити:

Все на дрова: дві міськради на Одещині придбали цінне обладнання для комунальних служб

108 жителів отримали від сільради на Одещині по 12 тис грн на розвиток тваринництва і птахівництва

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення