online

12.04.2023 18:13   Життя громад

493

Все на дрова: дві міськради на Одещині придбали цінне обладнання для комунальних служб

Комунальні підприємства випробували у роботі подрібнювач гілок

Подільська міська рада Одеської області за кошти свого бюджету придбала цінне обладнання для комунального підприємства «чистої громади» - подрібнювач гілок “АМ-200ТР-К”.

Пресслужба органу місцевого самоврядування з цього приводу повідомила, що «у своїй серії ця модель є найпотужнішою, бо здатна переробляти гілки, стебла невеликих дерев і відходи деревообробки діаметром до 20 см. На виході з подрібнювача виходять шматки дров».


Комунальники вже протестували подрібнювач під час прибирання території міста, на якій залишилися гілки після санітарного обрізання дерев, і засвідчують, що цей подрібнювач гілок є корисним інструментом і допоможе працівникам з благоустрою одночасно заготовляти дрова прямо у скверах і вулицях при обробці відходів з дерев та гілок.

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський під час робочого візиту до комунального підприємства зазначив, що нове обладнання себе швидко окупить і полегшить роботу людей, що дбають про чисте довкілля.

Подібне устаткування придбала й Кілійська міська рада для свого КП «Добробут».

«Подрібнювач гілок вже в роботі. Після обрізки дерев відтепер всі гілки та залишки деревини йдуть на опалення. Вже сьогодні дровами забезпечуються наші комунальні заклади громади», - зазначив Кілійський міський голова В’ячеслав Чернявський.

Це може вас зацікавити:

В Японії говорили про будівництво в Одесі сміттєпереробного заводу

Критична інфраструктура міст і сіл Одещини отримує обладнання автономного енергозабезпечення

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення