online

06.05.2023 08:23   Влада

885

Голова РДА з Одещини розповів мету візиту обласних чиновників і нардепів

Артерія забезпечує водою озера Лунг та Сафʼяни, водообмін між озером Катлабух та Дунаєм

Роботи на каналі між Дунаєм і озерами біля Ізмаїла 5 травня перевірили обласні чиновники і нардепи.

Про це повідомив голова Ізмаїльської РДА Родіон Абашев на своїх інформаційних ресурсах.


«Роботи з розчистки каналу «Громадський» проінспектували голова Одеської обласної ради Георгій Діденко, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Підгайний, депутати Верховної Ради України Юлія Діденко та Анатолій Урбанський, директори Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації Алла Стоянова та Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Павло Буланович», - розповів керівник райдержадміністрації.

Р. Абашев зазначив, що роботи на каналі завершені, водою забезпечуються водою озера Лунг та Сафʼяни, а також водообмін між озером Катлабух та річкою Дунай.

«Це - результат плідної роботи як державних структур, так і приватного сектору упродовж останніх 7 місяців. Загальна довжина каналу, розчищеного Ізмаїльським управлінням водного господарства, склала 4 км, глибина - 1,7 м», - доповнив розповідь Р. Абашев.

На думку голови району, канал «Громадський» відіграє важливу роль у зрошенні навколишніх полів. Це можливість для аграрного сектору встояти в умовах глобальних змін клімату та малої кількості опадів.

Це може вас зацікавити:

На Одещині міськрада підготувала пляж до сезону відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення