online

01.07.2023 07:47   Влада

252

Голова РДА з Одещини взяв участь у 33 сесії депутатів ОТГ

29 червня депутати Савранської селищної ради Подільського району працювали в пленарному режимі

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко взяв участь в черговому засіданні 33-ї сесії Савранської селищної ради восьмого скликання.

Перш за все керівник району подякував аграріям, підприємцям цієї ОТГ за вагомий внесок у важливу справу розвитку громади та захисту України від військової агресії рф.


Варто зазначити, актив Саврані підтримав у Подільському районі масштабну кампанія з підтримки армії. Зокрема, 29 червня на потреби ЗСУ було передали автомобіль Mercedes, який придбали приватні підприємці.

Також поповнили парк техніки Савранської громади. ТОВ «Оазіс Т» передав грейдер, який працюватиме на місцевих дорогах.

Голова РДА закликав депутатів  та апарат селищної ради уникати конфронтації, що було властиво цій ОТГ за попереднього керівництва, і досягати прогресу у роботі спільними та виваженими рішеннями.

Депутати на сесії розглянули низку питань порядку денного пленарного засідання, серед яких внесли зміни до структури та загальної чисельності працівників апарату селищної ради та її виконавчих органів.

Нагадаємо

Колишній Савранський район у результаті адміністративно-територіальної реформи повним складом  увійшов до однойменної громади. Тож в її складі є селища Саврань та Ковбасова Поляна і села Байбузівка, Бакша, Білоусівка, Вільшанка, Гетьманівка, Глибочок, Дубинове, Дубки, Йосипівка, Кам'яне, Капустянка, Квітка, Концеба, Неділкове, Осички, Острівка, Полянецьке, Слюсареве, Струтинка.

Вас може зацікавити:

Нарешті краща ОТГ Одещини приступила до ремонту 13 км критичної дороги 

 До голови РДА з Одещини завітали представники IsraAID в рамках проєкту «Жіноче здоров’я» 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення