online

30.06.2023 18:28   Життя громад

572

Нарешті краща ОТГ Одещини приступила до ремонту 13 км критичної дороги

Між селами Павлинка і Кубанка

Красносільська сільрада Одеської області приступила до ремонту 13 км критичної дороги між селами Павлинка і Кубанка.

Про це повідомила лідер громади Марина Архірій.


«За сприятливих погодних умов  продовжуємо роботи з ремонту доріг. Наразі підрядна організація  працює у напрямку між селами Кубанка та Павлинка. Покриття дороги від с. Красносілки грейдерується, вирівнюється щебенево-піщаною сумішшю та укладається катком. Паралельно проводяться підготовчі роботи у напрямку із с. Кубанки до с. Павлинки: розширяється покриття  дороги, розчищається порость, вирівнюється база під основні роботи», - зазначила М. Архірій.

Керівник громади також звернула увагу на прикрий випадок. Жителі с. Кубанки поцупили  чималу кількість щебню у підрядної організації, який планувався для вирівнювання дороги біля села.

Цим інцидентом займуться правоохоронці.

«Дорогу ми робимо саме для вас, шановні жителі. Соромно за цей випадок. Давайте будемо чемними і взаємно ввічливими»,- йдеться у зверненні лідера ОТГ.

Нагадаємо

До складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, у яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

За підсумками попередніх років облдержадміністрація неодноразово визнавала сільраду кращою серед громад Одещини з населенням від 10 до 15 тис.

Вас може зацікавити:

На Одещині у «Дубай парку» зміцнюють берег і продовжать мостити з дошок набережну

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення