online

13.02.2023 14:07   Життя громад

225

Громада на Одещині пропонує жителям замовляти додому послуги ЦНАП

Буде ЦНАП у с. Конопляне

Біляївська міська громада Одеської області пропонує жителям замовляти додому послуги ЦНАП.

Задля цього в міській раді працює «мобільний кейс».


«Жителі, які не можуть відвідати ЦНАП самостійно, можуть звернутись до ЦНАП Біляївської міської ради щодо отримання адміністративних послуг “на дому” із використанням мобільної валізи.

Право на такі послугу надається жителям громади, які старші вісімдесяти років, люди з інвалідністю першої групи та особи, які за станом здоров’я не можуть пересуватись.

Для отримання такої адміністративної послуги достатньо, щоб хтось із родичів чи соціальних працівників у селах громади звернувся до ЦНАП телефоном», - мовиться у повідомленні міськради.

Можливість виїздів працівників ЦНАП на замовлення жителів сіл надала органу місцевого самоврядування у м. Біляївка програма EGAP – спільний проєкт  міністерства цифрової трансформації та уряду Швейцарії.

Натомість у Коноплянській сільській раді (на фото) планують відкрити Центр надання адміністративних послуг, і вже розпочинали організаційну роботу з цього питання.

Наразі створена робоча група, яку очолив Коноплянський сільський голова Олександр Волошин. ЦНАП у с. Конопляне Березівського району допоможуть створити представники “ULEAD з Європою в Одеській області”.

Раніше повідомлялося, що Арцизька міська рада отримала мобільний офіс, завдяки якому спеціалісти центру можуть надавати виїзні послуги у населених пунктах цієї громади.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення