online

04.09.2023 20:45   Війна

414

Командири 28 бригади подарували голові ОТГ з Одещини рицарський щит і мечі (на фото)

Керівник Доброславської громади Людмила Прокопечко відзначена за систематичну допомогу підрозділу ЗСУ

Командири 28 окремої мотопіхотної бригади 4 вересня подарували голові Доброславської громади Одеської області Людмилі Прокопечко рицарський щит і мечі.

Цей факт у соціальних мережах підтверджують фотоілюстрації про данину поваги командира одного з батальйонів бригади Сергія Ткачука волонтерській праці команди під керівництвом лідера ОТГ Л. Прокопечко.


«Сьогодні отримала цей фантастичний подарунок від наших захисників», - йдеться у дописі керівника селищної ради Л. Прокопечко на її сторінці у фейсбуці.

Раніше повідомлялося, що Доброславська громада вирішила придбати протимінні чоботи для захисників України.

«Маємо замовлення від військових. Буду вдячна волонтерській спільноті за інформацію, де можна придбати протимінні чоботи», - мовиться у зверненні Л. Прокопечко.

Одеські новини повідомляли, що із запланованих п’ятдесяти дронів Доброславська селищна рада вже відправила захисникам на фронт значну партію, пройшовши тендерні процедури закупівлі «бойових пташок».

Протягом півтори року війни волонтери Доброславської ОТГ постійно відвідують на передовій підрозділи ЗСУ та доставляють захисникам продукти харчування, запасні частини для техніки тощо.

Вас може зацікавити:

Активісти перед міськрадою Одеси закликають замість витрат 106 млн на ремонт суду придбати 1500 дронів для ЗСУ

Працівники РДА з Одещини придбали для бригади «Лють» авто-багі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення