online

04.11.2023 11:07   Війна

1560

Громади Одещини звітують про сприяння захисникам України

Жителю Іванівки селищна рада відправила на передову дрон MAVIK-3

В Одеській області сільські, селищні, міські ради звітують про сприяння захисникам України.

Так, голова Іванівської ОТГ Віктор Лобач повідомив, що жителю селища Іванівка Березівського району Вадиму Левандовському селищна рада відправила на передову дрон MAVIK-3. Це вже  вже четверте відправлення протягом тижня потрібних на фронті технічних засобів. Перед цим відправили зарядну станцію ECO FLOW RIVER, тактичний планшет, прилад нічного бачення та тепловізор THERMTEC CYCLOPS.


Про чергову допомогу фронту від Доброславської громади сповістила її керівник Людмила Прокопечко.

«Захисникам військових частин на Донеччину і на Херсонщину волонтери громади доставили чоботи сапера, прилади нічного бачення, тактичні навушники, бензопили, утеплювач, хімічні грілки, гумові чоботи, газові пальники, теплі шапки, рукавиці і шкарпетки, понад 3 км кабеля, домкрати, ємності для води, сухі душі, плівка, буржуйки, ліки, засоби гігієни і ще багато необхідних речей. Як завжди, продукти харчування, кава, чай, солодощі, фрукти, домашня випічка, дитячі малюнки і листи», - розповіла в соцмережах Л. Прокопечко.

Крім того,  захисникам України громада закупила 100 водонепроникних рюкзаків, два дрони і зарядний пристрій.

У свою чергу Роздільнянська міськрада інформує, що жителі Шовкалюк Валерій, Петров Денис, Долобанько Андрій, Соколов Ігор, Леурда Василь та Александрова Альона придбали і передали визволителям на Херсонський напрямок автомобіль марки КІА.

Вас може зацікавити:

На Одещині юні музиканти Андрій і Артем на сільському перехресті за дві години зібрали 2711 гривень для перемоги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення