online

07.05.2023 21:01   Життя громад

984

Жителі сіл Одещини запропонували голові ОТГ свої кандидатури на посаду старости

У селах Баштанків і Серби немає очільника

Кодимський міський голова Сергій Лупашко днями відвідав села Баштанків і Серби. Тут відсутній староста, тож керівник громади з цього приводу хотів почути думку та пропозиції місцевих жителів.

Про це повідомила пресслужба міськради.


«Як показує досвід, важливим чинником є громадська підтримка людей своїх лідерів. Тоді і посадовець, і громада чують одне одного, як результат - вирішуються великі і малі справи», - розповіли в органі місцевого самоврядування м. Кодима.

У селі Баштанків на зустрічі з міським головою присутні мешканці одностайно говорили, що бачать старостою Віктора Прокопчука. Він має відповідний досвід, знає і мешканців, і проблеми цього населеного пункту.

У с. Серби С. Лупашку запропонували одразу кілька кандидатур на цю посаду. Зокрема, депутат міської ради Анатолій Хортюк позитивно охарактеризував місцевого жителя Сергія Білоконя. Інша група активістів запропонувала ще одного достойного кандидата - Володимира Куцака. Кожний з них має своїх прихильників.

Варто зазначити, що процедура призначення старости не передбачає виборів чи голосувань. Вирішує одноосібно міський голова. Після цього відбудеться, і це передбачено законодавством, опитування жителів щодо тієї кандидатури, на яку зробить ставку очільник ОТГ.

Довідка

До складу Кодимської громади крім міста входять села Шершенці, Писарівка, Івашків, Серби, Смолянка, Будеі, Баштанків, Загнітків, Грабове, Петрівка, Лабушне, Круті, Олексіівка, Лисогірка, Пиріжна, Сергіївка, Олександрівка, Стримба, Семенівка, Федорівка.

Це може вас зацікавити:

На Одещині міськрада підготувала пляж до сезону відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення