online

08.02.2024 10:43   Війна

692

Жителів Одещини закликали донатити на парафін, який волонтери перетворюють на тепло для захисників України

Волнтери з Одещини роблять окопні свічки для захисників України

Волонтери Дачненської громади відправили посилки для підрозділів 122 та 126 бригад

Жителів Одещини закликали донатити на парафін, який, зокрема, волонтери Дачненської громади перетворюють на тепло для захисників України.

Лідер цієї волонтерської спільноти Дмитро Казмірчук постійно звітує в соцмережах про зроблене.


Окопні свічки, буржуйки, шоломи, продукти харчування, авто для фронту – все це в активі цієї команди волонтерів. Днями вони відправили на фронт чергову партію речей і продуктів, що необхідні воїнам на передовій.

У свою чергу волонтер з міста Роздільна Володимир Клим повідомив про внесок жителів села Новоукраїнка, які зібрали на фронт велику партію одягу, взуття, ліків, продуктів.

На кошти працівників лікарні селища Іванівка Березівського району селищна рада придбала для підрозділу захисника Ігоря Бондаренка теплий одяг, чоботи, засоби гігієни.

Волонтер із села Маяки Одеського району Олександра Корчинська інформує в соцмережах, що з 29 січня по 02 лютого в Маяківському ліцеї проходила благодійна акція «Коробка тепла для захисника», до якої приєдналися ліцеїсти, батькам, працівники ліцею.

"З теплом наших сердець та вірою у перемогу, коробки тепла відправилися до захисників, які знаходяться на передовій. Ми хочемо, щоб наші воїни знали, що про них пам’ятають і чекають вдома», - мовиться у дописі О. Корчинської в соцмережі.

Великі внески задля перемоги робить Доброславська ОТГ. Зокрема, голова селищної ради Людмила Прокопечко сповістила, що громада виконала ще одне замовлення – передала два квадрокоптери MAVIC 3T для одного штурмового загону спецпризначення.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

220 дронів відправила на фронт сільська громада з Одещини

Волонтер з Одещини отримав відзнаку глави держави «За оборону України»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення