online

08.11.2022 09:52

32

Голова громади з Одещини в рамках проєкту Фонду Конрада Аденауера відвідала Німеччину

Голова Доброславської громади Одеської області Людмила Прокопечко  в рамках проєкту Фонду Конрада Аденауера відвідала Німеччину.

«Завершилася програма проєкту Фонду Конрада Аденауера "Разом до демократії", завдяки якому я змогла тут побувати. Цей візит був наповнений цікавими і змістовними зустрічами і знайомством з чудовими людьми, яким небайдужа доля України. Я впевнена, що наше партнерство буде мати реальне, а не формальне продовження. Планів багато, але не будемо забігати наперед.


Я ніколи раніше не була ні в Берліні, ні в Дрездені, тож мені було цікаво все. На жаль, часу для екскурсій і прогулянок не було зовсім, але дещо я все-таки встигла побачити. По-перше, збулася моя давня мрія - я відвідала Дрезденську картинну галерею і побачила "Сікстинську мадонну" Рафаеля. По-друге, побувала на чудовому концерті камерної музики в Дрезденській опері. Ну а ще були Рейхстаг і Бранденбурзькі ворота в Берліні.

Я безмежно вдячна всім тим неймовірним людям, які організували наш візит і були поруч ці 5 днів. Дякую за гостинність і щирість, за дружню підтримку і  за те, що не втомлюєтеся допомагати Україні», - йдеться у дописі Л. Прокопечко в соціальних мережах.

Раніше повідомлялося, що активісти Доброславської громади на чолі з її лідером чи не щотижня відвідують на передовій захисників України, доставляючи потрібні на фронті речі та продукти харчування.

Також читайте:  Голова громади з Одещини попросила у німецьких парламентарів більше зброї

Голова громади з Одещини попросила у німецьких парламентарів більше зброї
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення