online

14.09.2022 18:31

14

Голова громади закликала в суботу відвідати казкове селище Одещини

Голова Доброславської громади Людмила Прокопечко у соціальних мережах закликала в суботу відвідати казкове селище Одещини.

«Запрошуємо 17 вересня відвідати наш благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Прийшовши на ярмарок, ви станете учасниками чудового дійства, бо ми підготували для вас дуже багато різноманітних заходів і сюрпризів.


Тут ви зможете чудово відпочити, смачно поїсти найкращих страв від наших господинь та  скуштувати справжньої солдатської каші, придбати оригінальні ексклюзивні сувеніри, взяти участь у конкурсах, подивитися прекрасний концерт, а головне - підтримати наших захисників, бо всі виручені кошти підуть на придбання необхідних речей для бійців.

Родзинкою ярмарку, безперечно, стане благодійний аукціон.  Лоти, що будуть представлені на аукціоні, надані нам відомими художниками і скульпторами, майстрами декоративно-ужиткового мистецтва, а також військовими формуваннями.

Тільки на нашому аукціоні ви зможете придбати вироби, які не продаються в магазинах, бо зроблені в єдиному екземплярі. На фото ви побачите лише маленьку частинку цих скарбів, а все головне - якщо відвідаєте ярмарок, який розпочне роботу о 15 годині на площі біля парку "Лісова пісня", - йдеться у дописі керівника громади.

Одеські новини багато розповідали про казкові сквери і парки селища Доброслав, що увійшли до туристичного путівника області.

Серед поважних гостей, що відвідали казкові місця в Доброславі, був і шейх з Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаіні.

Також читайте: Шейх з ОАЕ написав листа голові ОТГ з Одещини і розраховує на співпрацю

Парк «Тракія» поблизу Одеси перетворився на трояндовий рай
Голова казкової громади Одещини оголосила про початок трояндового сезону
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення