online

05.05.2023 08:30   Соціальний захист

935

Хто не забариться зареєструватися: перші 50 жителів ОТГ з Одещини отримають від ООН по 30 курчат та 25 кг стартового корму

Реєстрація здійснюється за відповідною Google-формою

Про це повідомила голова Красносільської громади Одеської області Марина Архірій.

«Гарна новина, маємо ще одну можливість надати підтримку жителям громади від ООН. Перші 50 домогосподарств, які зареєструються для участі у продовольчій сільськогосподарській програмі за відповідною Google-формою, отримають по 30 одноденних курчат та по 25 кілограмів стартової білково-вітамінно-мінеральної кормової добавки для них. Основна вимога: проживання на території Красносільської громади», - розповіла М. Архірій.


Керівник громади також повідала, що ця програма реалізується Красносільською сільською радою у співпраці з продовольчою сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).

«Звертаю увагу, кількість наборів обмежена донором. У подальшому учасникам програми донор додатково планує надати допомогу у годівлі курчат», - доповнила розповідь керівник ОТГ.

Раніше «Пульс Одещини» інформував, що тільки три із 91 громади області увійшли до програми підтримки села в частині сприяння сільчанам у ремонті хлівів для домашньої худоби і птиці.

Понад 100 жителів Красносільської громади скористалися нагодою полагодити сараї.

Нікому з тих, хто виявив бажання зайнятися вирощуванням живності в домашніх умовах, не відмовили. Кожен з учасників відповідної програми ФАО  та ГО "Центр розвитку та правової підтримки села", за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду, отримав сертифікати на будівельні матеріали на цю суму.

Довідка

До складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

Це може вас зацікавити:

Аграрій Володимир Довбня з Одещини отримав замовлення на виготовлення авто-багі для ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення