online

13.06.2023 07:52   Життя громад

490

Кадрові зміни міський голова на Одещині розпочав із КП «Благоустрій»

Комунальне підприємство в Арцизі очолив Анатолій Серек-Басан

Кадрові зміни Арцизький міський голова Сергій Парпуланський розпочав із КП «Благоустрій».

Про це керівник громади повідомив у соціальних мережах.


Раніше інформагенція «Пульс Одещини» повідомляла про наміри керівництва Арцизької міськради оновити кадри в галузях ЖКГ, інвестицій, соціального захисту.

З цією метою С. Парпуланський сповістив на свої інформаційних ресурсах, що шукає активних, ініціативних людей в команду міської ради, вболіваючих за майбутнє громади. Звертайтесь в особисті повідомлення», - мовиться у дописі С. Парпуланського.

12 червня міський голова представив колективу комунального підприємства нового керівника - Анатолія Серек-Басана, який має хороший управлінський та менеджерський досвід. На зібранні говорили про поліпшення матеріально-технічної спроможності підрозділу, в якого багато роботи з благоустрою населених пунктів ОТГ, до складу якої крім Арциза входять села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Раніше повідомлялося, що на міжнародному економічному форумі з відновлення Одещини С. Парпуланський представив інвестиційних проєкт, що може дати імпульс економіці області. Напрацювання Арцизької міськради передбачають посилення логістичного потенціалу регіону. Індустріальний парк та мультимодальний логістичний хаб можна створити на 460 гектарах аеродрому колишньої військової частини, що нині є комунальною власністю громади.

Вам може бути зацікавим:

533 дитини оздоровить громада в Одеській області в літніх пришкільних таборах

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення