online

09.12.2022 14:17

410

Казкове селище Одещини запрошує на знакову подію

Влада селища Доброслав Одеської області запрошує бажаючих на знакову подію.

Про це повідомила лідер громади Людмила Прокопечко.


«Йдуть останні приготування до відкриття в нашій громаді першої комплексної системи очищенння води і бювету питної води.

Цей  проєкт  став можливим за фінансової та технічної підтримки компанії Water Mission (USA), Міжнародної організації з міграції (МОМ) та ТОВ "ТК Мегаватт".

Сьогодні я вже можу анонсувати цю знакову для нас подію і запросити на неї всіх бажаючих 14 грудня об 11 год за адресою: вул.Вчительська1, ж.

В рамках відкриття бювету відбудеться акція "Місія добра", під час якої ми наповнимо водою принесені вами п'яти- і шестилітрові пляшки, і чиста доброславська вода поїде на Херсонщину», - розповіла Л. Прокопечко.

Раніше повідомлялося, що за останні роки в Доброславі з’явилося багато казкових місць, і селище справедливо увійшло до туристичного путівника Одеської області.

Зокрема, торік Доброслав відвідав шейх з Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаіні.

Нагадаємо, що до складу громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення