online

14.04.2023 13:23   Здоров'я

495

Колишній голова районної ради очолив на Одещині підрозділ контролю і профілактики хвороб

Березівська РДА

Новий начальник Березівського районного відокремленого підрозділу ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» 

Колишній голова Іванівської районної ради Олександр Беспалий очолив у Березівці підрозділ Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України» (колишня обласна СЕС).

Про це 14 квітня повідомила Березівська районна державна адміністрація.


З цього приводу начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш заявив, що підтримуватиме нового керівника санітарного органу району. Також 13 квітня визначили першочергові заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в районі. До речі, Березівський підрозділ має відділки у селищах Іванівка, Ширяєве та Миколаївка.

Варто зазначити, що О. Беспалий працював на різних посадах в Іванівській райдержадміністрації, очолював районну раду в смт Іванівка.

З 25 лютого 2022 року до квітня 2023 року перебував в армії, зокрема, був керівником однієї із служб батальйону територіальної оборони ЗСУ.

Нагадаємо, що до складу цього району входять 16 громад: Березівська міська, Іванівська, Миколаївська, Раухівська, Ширяївська селищні, Андрієво-Іванівська, Великобуялицька, Знам'янська, Коноплянська, Курісовська, Новокальчевська, Петровірівська, Розквітівська, Старомаяківська, Стрюківська, Чогодарівська сільські.

Довідка

Завданням державної установи контролю і профілактики хвороб є здійснення мікробіологічних, вірусологічних, паразитологічних, санітарно-гігієнічних, фізичних, радіологічних, молекулярно-генетичних та інших досліджень факторів, що можуть небезпечно впливати на стан здоров’я людей, виявлення причин впливу на стан здоров’я населення різних факторів життєдіяльності суспільства тощо.

Це може вас зацікавити:

На Одещині вирішили відмовитися від районної лікарні

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення