online

14.05.2024 16:35   Спорт

717

Команда 11-річних хлопців з Одещини перемогла на Прикарпатті в турнірі «Пам’яті Героїв України»

Вихованці Іванівської ДЮСШ у всіх матчах здобули перемоги

Команда 11-річних хлопців з Одещини перемогла на Прикарпатті в турнірі «Пам’яті Героїв України». Вихованці секції гандболу Іванівської дитячої спортивної школи Березівського району завершили всі сім матчів лише перемогами.

 «У місті Городенка Івано-Франківської області змагалися юні спортсмени, які не старші 2013 року народження. Наші хлопці перемогли всі команди представницького турнірі з різних міст України», - зазначив тренер ДЮСШ з селища Іванівка Сергій Латушков.


Переможцями змагань стали: Максим Москвич, Іван Чорноморець, Олександр Петренко, Богдан Лан, Дмитро Данильчак, Дмитро Мельниченко, Артем Дерик, Євген Бабенчук, Даніїл Пастухов, Іван Бабенчук.

Кращим воротарем турніру визнаний Іван Чорноморець з Іванівки, а кращим у команді «Автомагістраль-Південь» став Олександр Петренко.

Варто зазначити, що більшість з цих хлопців успішно виступають за команду гандболістів Іванівської ДЮСШ 2011 року народження, яка стала чемпіоном Одеської області в 2023-2024 навчальному році.

Тепер хлопці мріють знову поїхати в Данію на великий міжнародний турнір, який відбудеться у серпні. Торік вони були кращими на батьківщині родоначальників світового гандболу.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Співвласник великої будівельної компанії став спонсором команди юних гандболістів з Одещини

На Одещині команди ініціативної молоді взялися за реалізацію своїх проєктів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення