926

Команда із села Знам’янка перемогла на турнірі в Одеському районі

Серед ветеранів футболу 45+

Команда із села Знам’янка перемогла на турнірі в Одеському районі.

29 квітня, в день українського футболу, в смт Доброслав відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів 45+, пам'яті Володимира Години.

Змагалися дві команди з Доброслава та команди з с. Знам'янки і м. Южне.

Перемогу в турнірі здобули ветерани футболу із Знам'янки, які виграли в суперників всі три гри. Другми стали ветерани з Южного, 3-4 місця посіли команди з Доброслава.

Варто зазначити, аматори спорту із Знам’янки три дні тому на стадіону «Колос» у м. Березівка вибороли друге місце в районному етапі  спортивних змагань «Рухайся до Перемоги» серед голів територіальних громад, їх заступників і очільників старостинських округів.

Сім територіальних громад району представили свої команди у змаганнях з волейболу, міні-футболу, дартсу, гирьового спорту, більярду, настільного тенісу, шашок та шахів.

Натомість спортсмени Одещини, за повідомленням облдержадміністрації продовжують виборювати призові місця та перемагати на міжнародних та всеукраїнських аренах, демонструючи незламний дух та жагу до перемоги.

Так, дзюдоїст Ігор Цуркан став третім на етапі Кубка Європи серед юніорів. А пловець Вадим Науменко став срібним призером на дистанції 200 м на спині і у комплексному плаванні на міжнародному турнірі.

На чемпіонаті України з карате серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих спортсмени Одеської області завоювали 6 золотих, 8 срібних та 5 бронзових медалей.