online

05.04.2023 20:18   Спорт

794

На Одещині голова містечка вийшов на футбольне поле з перевіркою

Шкільний майданчик потребує сервісного обслуговування

За повідомленням органу місцевого самоврядування, шкільний стадіон у селищі Затишшя Роздільнянського району функціонує четвертий рік, за цей час на спортивному майданчику проходили активні тренування та ігри з футболу, волейболу, баскетболу, занять легкою атлетикою.

Щоб підтримувати стадіон у нормальному стані, Затишанська селищна рада замовила сервісне обслуговування штучного покриття.


«Ми планували ці роботи ще рік тому, але через військовий стан довелося відстрочити догляд за полем та біговою доріжкою. Справа в тому, що гумові кульки, які містяться у штучному покритті, з часом збиваються і їх треба регулярно замінювати. Вчасного догляду також потребує ворс на футбольному полі, баскетбольний майданчик та інші складові стадіону», - розповів голова громади Геннадій Топольницький.

В управлінні селищної ради з питань освіти, культури та молодіжної політики зазначили, що в ці дні фахівці пораються зі штучною травою та гумовим покриттям. Також спеціалісти здійснять засипку гумовим гранулятом, підклеять покриття у місцях розриву та зроблять профілактику додаткового запасу міцності поверхні майданчику, оновлять розмітку спортивного комплексу.

У громаді нагадали, що стадіон скоро знову стане доступний для учнів школи та всіх охочих займатися спортом.

Довідка

До складу цієї адміністративної території входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка.

Це може вас зацікавити:

• На Одещині ОТГ привітала свою молодь з великим успіхом на обласному рівні

 Сільська дівчинка з Одещини виборола «золоту» медаль на міжнародних змаганнях

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення