online

22.08.2023 18:10   Війна

321

Працівники РДА з Одещини придбали для бригади «Лють» авто-багі

Штурмовий підрозділ вже отримав цей транспортний засіб

Колектив Подільської районної військової адміністрації на чолі з начальником Михайлом Лазаренком придбав та передав об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України «Лють» транспортний засіб – багі.

«Наші Герої дивують та надихають увесь світ. Ми, як і вся Україна, віримо у Перемогу та щодня працюємо для її наближення", - зазначив голова Подільської РДА Михайло Лазаренко.


Варто сказати, що штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.

За словами військових, авто — це одне із головних речей на фронті, своєрідний витратний матеріал. Під час інтенсивних боїв їх часто підбивають і відновити їх неможливо.

«Сподіваємось, що цей автомобіль зможе врятувати життя тих, хто щоденно рятує наше», - мовиться в інформації райдержадміністрації.

Раніше повідомлялося, що аграрій Володимир Довбня із Савранської громади Подільського району на замовлення виготовляє авто-багі для захисників України.

Роботу ентузіаста з Саврані, зокрема, високо оцінив керівник району Михайло Лазаренко. Умілець  робить багі зі старих автомобілів. На нову раму встановлює агрегати з придбаних автомобілів, у цього авто немає дверей, що забезпечує швидкий доступ до керма і салону. Майстер передбачив в багі місце для кулемета, а фаркоп забезпечить транспортування міномета.

Вас може зацікавити:

Активісти села на Одещині під час патріотичної вечірки зібрали для ЗСУ 112,6 тис грн

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення