online

02.05.2023 12:19   Культура

810

Конкурс «весь світ починається з мами» на Одещині встановив рекорд

Підростаюче покоління змагалося у номінаціях «читці» та «вокалісти»

За повідомленням голови Іванівської селищної ради Одеської області Віктора Лобача, першого квітня в цій громаді завершився конкурс «Весь світ починається з мами».

Число учасників стало рекордним серед попередніх конкурсів громади для підростаючого покоління.


180 діток взяли участь у зізнанні любові до мам у номінаціях «читці» та «вокалісти».

Журі вже підбило підсумки змагання.

У номінації «читці»

Серед вікової групи 6-11 років перше місце дісталося Харандюк Діана з с. Баранове та Дикусару Євгенію з смт Іванівка. Друге місце посів Кривенко Іван з с. Білка, а третє – Бессмільний Ілля  з с. Бузинове.

У другій віковій групі, 12-17 років, перші місця поділили Лемпер Ганна з с. Северинівка та Тесля Юлія з с. Баранове. Друге отримала Петрова Валерія з смт Іванівка, а третє розділили Єргієв Даніїл та Щербань Олександра з Іванівки.

У номінації «Вокалісти»

Серед дітей 6-11 років перше місце поділили Рудковська Надія з с. Баранове та Завертайло Марат з Іванівки. На другому місці також двоє – Цисаковська Анастасія з с. Баранове та  Єфименко Вероніка з с. Білка. Третє поділили Шкуркіна Юліана з с. Бузинове та Ясінська Альона з Іванівки.

Серед підлітків, 12-17 років, перемогу здобула Димова Анна. Друге місце у Недєлєвої Вероніки з Іванівки та Ульченко Злати з с. Конопляне. На третій сходинці конкурсу – Кішонус Анастасія з с. Білка та Рудковська Олександра з с. Баранове.

Одноголосним рішенням журі гран-прі у номінації «читці» здобула Аліна Беденкова з с. Бузинове. Серед вокалістів володар цієї номінації не визначався.

Приз «глядацьких симпатій» дістався дівчаткам з Іванівки – серед виконавців віршів чотирирічній Мілані Єпутатовій, а серед співаків семирічній Олександрі Чавдар.  

Нагородження переможців і призерів конкурсу відбудеться напередодні Дня матері.

Це може вас зацікавити:

Голова громади з Одещини представив міністрам закордонних справ країн ЄС проєкт розбудови індустріального парку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення