online

12.09.2023 18:12   Культура

307

Краща сільрада Одещини кличе громадськість прибрати від сміття узбережжя Куяльницького лиману

15 вересня Красносільська громада прибиратиме ставки, 16 - лиман

Краща сільрада Одещини кличе громадськість прибрати від сміття узбережжя Куяльницького лиману. Цій акції присвятила свій допис у фейсбуці голова Красносільської сільради Марина Архірій.

«Збереження природи завжди було актуальною проблемою, а в умовах воєнного стану це питання набуло нового значення. Міжнародний день чистих берегів ще одна нагода подрати про довкілля. Тож закликаю небайдужих громадян долучитися до акції прибирання узбережжях різних водойм. В нашій сільраді плануємо кілька днів виділити на заходи по очищенню від сміття прибережних захисних смуг водних об'єктів в межах нашої громади. Так, 15 вересня будемо прибирати ставки, а наступного дня вийдемо на прибережну зону Куяльницького лиману», - мовиться у дописі М. Архірій.


Нагадаємо, що в попередні роки облдержадміністрація неодноразово визнавала цю сільраду кращою в регіоні серед громад з населенням від 10 до 15 тис.

Варто зазначити, що департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації закликав жителів регіону активізувати прибирання територій на Одещині, що триває в рамках всесвітнього дня прибирання з 16 серпня по 16 вересня 2023 року в різних форматах в залежності від можливостей у воєнних реаліях. Це догляд за територіями біля будинків, установ, організацій, закладів освіти, сортування вторинної сировини та транспортування її на переробку тощо.

Зокрема в Одесі акція з прибирання відбудеться  у парку Перемоги та Олімпійському сквері.

Вас може зацікавити:

Громада Одеської області виграла конкурс і отримала грант для створення центру спільнотворення

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення