online

30.06.2023 10:49   Життя громад

247

Кухарі Одещини готуються до конкурсу на кращий борщ

Змагання відбудуться 8 липня в смт Доброслав

Кухарі Одещини готуються до конкурс на кращий борщ. Змагання відбудуться 8 липня в смт Доброслав Одеської області.

Про це в соціальних мережах повідомила Доброславська селищна рада.


Раніше ІА «Пульс Одещини» повідомляло, що з 6 по 8 липня селище відзначатиме річницю свого заснування, програмою передбачені триденні заходи.

Так, хто бажає взяти у конкурсі «Добрий борщик варить горщик», слід заздалегідь звернутися в селищну раду.

«Незабаром ми відзначатимемо день Доброслава. Через війну не можемо проводити масштабні велелюдні заходи, проте підготували низку локальних заходів. Постаралися зробити так, щоб вони запам’яталися і були потрібними і цікавими нашим мешканцям і гостям. Всі зможуть обрати для себе те, що найбільше до вподоби чи відвідати всі заходи», - мовиться у дописі Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що до цього селища прибуває все більше туристів.

Селища рада, зокрема, пропонує відвідати багато тематичних локацій. В їх числі меморіальний комплекс жертв Голодомору і політичних репресій, Алея Слави, Мистецька алея, парки «Японський сад», болгарської культури «Тракія», «Закоханих сердець», «Дубай-парк», «Щедрик», сквери «Бабусин садочок», «Перлина Доброслава», Української пісні й чимало інших цікавих та оригінальних об’єктів.

Нагадаємо

Одеські новини вже повідомляли, що перше поселення на місце Доброслава датоване 1802 роком. Поміщик Полтавської губернії Антон Кодинцев придбав тут землю і переселив частину своїх кріпаків. Містечко отримало назву власника землі – Антоново-Кодинцеве. За радянської доби селище перейменували на Комінтернівське, а з 14 липня 2016 року стало називатися Доброслав. Воно є адміністративним центром Доброславської територіальної громади, до її складу також увійшли села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Вас може зацікавити:

На Одещині у заплаві річки Великий Куяльник відкрився центр відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення