online

21.06.2023 13:04   Туризм

2667

На Одещині у заплаві річки Великий Куяльник відкрився центр відпочинку (фото)

У селі Адамівка Іванівської громади

На Одещині в заплаві річки Великий Куяльник відкрився центр відпочинку.

Про це повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».


На початку цього століття уздовж річки Великий Куяльник, насамперед на території Іванівської та Северинівської сільрад, без дозвільних документів ділки масово добували пісок для будов Одеси.

В результаті по течії річки у напрямку Куяльницького лиману, на місці колишніх кар’єрів утворилося багато ставків. Один з них, у селі Адамівка, став бажаним місцем відпочинку для місцевих жителів.

А днями підприємливі люди створили тут умови й для відвідування ставка туристами з інших місцевостей. До послуг відпочиваючих - лісові насадження, човни, садово-паркові споруди, столи, шезлонги, ігрові майданчики.

Раніше повідомлялося, що колектив Балтської міськради разом активістами міста навів лад на міському пляжі. Назбирали і вивезли з прилеглої до річки території кілька причепів сміття.

Варто зазначити, що через суттєве погіршення якості води в Чорному морі, наявності в ній великої кількості збудників інфекційних хвороб, Одеська міська комісія ТЕБ і НС визнала морську воду в одеській затоці непридатною для купання, а одеські пляжі - небезпечними для відпочинку.

На пляжах Одеси посилили охорону правопорядку, тут працює муніципальна варта. Також заборонили вилов риби та категорично не радять людям вживати чорноморські морепродукти.

«Заборони мають лише одну мету - одесити мають бути здоровими. Ходити зараз на пляж, купатися в морі, продавати та купувати морську рибу може призвести до дуже поганих наслідків», - мовиться у зверненні мера Одеси Геннадія Труханова.

Це може вас зацікавити:

 «Садиба на Кодимі» прийняла вчених і практиків аграрної справи не лише Одещини

 Казкове селище на Одещині відвідали туристи з Херсона та Одеси 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення