online

26.06.2023 16:57   Освіта

237

Кулінарний хаб для шкіл: Одещину зі ще двома областями включили до пілотного проєкту

В області стартував пілотний проєкт School Chef’s Training Hubs Development

Кулінарний хаб для шкіл: Одещину зі ще двома областями включили до пілотного проєкту.

Про це 26 червня повідомив у соціальних мережах директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак.


«Маємо добрі новини, в області стартував пілотний проєкт School Chef’s Training Hubs Development, одним з етапів якого є свторення кулінарного хабу, оснащеного сучасним обладнанням, де навчатимуть готувати страви з оновленого шкільного меню, розробленого Євгеном Клопотенком та командою професійних технологів.

Ми в трійці областей (крім нас обрали ще Полтавську й Тернопільську), які реалізовуватимуть дану ініціативу. Все це стало можливим в рамках реформи шкільного харчування, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською. Спільно із заступником голови Одеської ОВА Романом Григоришиним ми обговорювали її наступні етапи буквально нещодавно на партнерській зустрічі в Борисполі. Тоді ж планувалося, що на кінець червня даємо старт проєкту! І от сьогодні на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» відбулося відкриття кулінарного хабу. Нові підходи в приготуванні страв під керівництвом провідних шеф-кухарів громадської організації «Культ Фуд», пройшовши відповідну теоретичну підготовку, сьогодні на традиційному, а завтра на новітньому обладнанні, опановуватимуть 20 майстрів виробничого навчання. Тренери – агенти змін  будуть передавати набуті знання колегам, працівникам шкільних харчоблоків та кухарям усієї області. До речі, плануємо створити подібні хаби в кожному з семи районів.

Я точно знаю, що нашим дітям буде не лише смачно, а й корисно. Варто зауважити, що початок реформи припав на довоєнні часи і розпочався він з модернізації харчоблоків. До того ж з 2021 року 400 кухарів шкіл області вже підвищили свою кваліфікацію. Проте і у час повномасштабної війни турбота про маленьких українців як ніколи – на часі. Тож переконаний, ми обов’язково досягнемо всіх поставлених цілей на шляху до здорового харчування підростаючого покоління!», - мовиться в інформації О. Лончака.

Вас може зацікавити:

У школах Одещини вже функціонує 132 класи безпеки

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення