online

26.06.2023 08:57   Освіта

468

У школах Одещини вже функціонує 132 класи безпеки

Лідером є заклади освіти Саф’янівської ОТГ

У школах Одещини вже функціонує 132 класи безпеки.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак.


Керівник освітньої галузі області зазначив, що лідером в регіоні є Саф’янівська громада Ізмаїльського району. Тут у школах вже функціонує уже 11 подібних класів.

«Днями відкрили ще один клас у Кислицькому закладі загальної середньої освіти. Сучасний, яскравий та інтерактивний, облаштований відповідно до рекомендацій МОН України. Заслуговує на увагу підхід цієї громади – робити для дітей, а не для звіту чиновникам. Такий девіз у роботі має бути притаманним всім відділам освіти в громадах і районах області», - розповів О. Лончак.

Директор освітнього департаменту запевнив, що школярам до вподоби навчання в таких умовах і такій формі  до вподоби.

Для шкіл, які ще не відкрили класи безпеки, про літні канікули можна забути та слід прискорити створення безпечних інтерактивних просторів. Бо крайня дата –  перше вересня для кожного закладу.

«У вже створених класах подбали не лише про навчання основам безпеки, що, безперечно, актуально у наш час, а й про не менш важливу сторону -  психоемоційний стан здобувачів освіти. Впоратись з відчуттям тривожності та втоми вихованцям закладу допоможуть зони психологічного розвантаження та ігрова. У Кислицькій школі, зокрема, клас оснащений різноманітним дидактичним матеріалом: інформативними стендами, тематичними буклетами, іграшками для зняття емоційної напруги, настільними психологічними та тематичними іграми, розмальовками, картками із ситуативними завданнями, лепбуками, ілюстрованими наборами, релаксаційними пір’їнками для розвантаження школярів», - доповнив розповідь очільник освіти Одещини.

Вас може зацікавити:

В Одеській області ОТГ виділила з бюджету 325,7 тис грн для преміювання 302 учнів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення