online

19.03.2023 11:49   Безпека

208

Легендою тренування влади і служб на Одещині стала ліквідація наслідків ракетного удару

Навчання в м. Роздільна

Служби району вчилися взаємодіяти в екстремальних ситуаціях

На цьому тижні у місті Роздільна відбулося масштабне тренування з цивільного захисту.

Крім організаторів заходу, рятувальників місцевого підрозділу ДСНС, вчилися правильно діяти в нештатних умовах і тутешні правоохоронці, енергетики, медики, працівники міськради і районної державної адміністрації. ⠀


Легендою тренування стала ліквідація наслідків ракетного обстрілу з руйнуванням багатоквартирного житлового будинку та порушенням нормальних умов життєдіяльності населення.

«Ми вчилися ефективно співпрацювати між собою для успішної ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації воєнного характеру», - зазначив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.

У тренуванні взяли участь понад 50 провідних фахівців різних служб.

Керівному складу міської ради голова громади вручив посвідчення про проходження практичної підготовки з питань цивільного захисту.

Варто зазначити, що Головне управління ДСНС України в Одеській області повідомило про навчання біля Одеси команди дружин юних рятувальників Європейського ліцею, які навчалася пошукам людей в катакомбах.

З підлітками також працювали представники громадської організації «Пошук», які професійно займаються пошуками зниклих людей та є членами добровільного формування з питань цивільного захисту.

«Використовуючи карти підземного світу Одещини,  учні  навчались орієнтуватись у підземеллі, шукати безпечні шляхи виходу, а також отримали  знання, як правильно потрібно шукати тих, хто заблукав. Школярі проявили кмітливість та згуртованість у командній роботі та справились із поставленими завданнями на відмінно», - розповіли організатори заходу. 

Це може вас зацікавити:

 Критична інфраструктура міст і сіл Одещини отримує обладнання автономного енергозабезпечення 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення