online

19.04.2023 17:52   Здоров'я

306

Лікарі-біженці війни влаштувалися на роботу в сільській амбулаторії на Одещині

Лікарі-біженці війни влаштувалися на роботу в сільському центрі медичної допомоги на Одещині.

Про це повідомив департамент охорони здоров’я Одеської ОДА.

«Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області працевлаштував двох лікарів із Херсонщини.


Наталія Пластун – переселенка із м. Куп'янськ Харківської області, працювала завідуючою амбулаторією. На знайомство до Великоплосківської громади жінка приїхала 10 жовтня і вже 14 жовтня була прийнята на роботу в ЦПМСД Великоплосківської сільської ради на посаду лікаря-терапевта.  Громада надала лікареві відомче житло.

Ганна Барська –  переселенка із м. Каховка Херсонської області.  Там вона працювала в Каховській центральній районній лікарні у відділенні педіатрії.  До Великоплосківської амбулаторії була працевлаштована 3 квітня на посаду лікаря-педіатра.

З 13 березня лікарі Великоплосківської амбулаторії  заключили 148 декларацій та прийняли понад 65 людей, з них – 15 дітей.

 За словами директора амбулаторії Катерини  Труханової, найчастіше  пацієнти звертаються із гіпертензією та  за направленням до вузькопрофільних спеціалістів.

Нагадаємо, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради» – друга амбулаторія, яку відкрили на Одещині за час війни», - мовиться у повідомленні департаменту облдержадміністрації.

Це може вас зацікавити:

 Кращу лікарню сільської глибинки Одещини агітують долучитися до реформування медицини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення