online

15.03.2023 16:26   Здоров'я

235

Лікарня на Одещині отримала хірургічний стіл ОМ-2М

Роздільнянська лікарня, що в Одеській області, отримала хірургічний стіл ОМ-2М

З цього приводу у міській раді Роздільної зазначили, що співпраця з міжнародними партнерами дає свої результати в царині поліпшення медичних послуг мешканцям громади.

«Днями в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що фінансуються Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини і реалізується GIZ Ukraine, отримали сучасний багатофункціональний хірургічний стіл ОМ-2М Uzumeu (Туреччина) для КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня». Це обладнання має підйомник та окремі рухомі деталі для усіх частин тіла пацієнта, призначений для простих, нескладних хірургічних операцій, без необхідності використання електроенергії. Операційний стіл з повним комплектом відповідних насадок знадобиться для загальної хірургії, акушерства та гінекології, травматології, урології, офтальмології тощо. Новий хірургічний стіл – це зручність та комфорт для пацієнтів і лікаря», - мовиться у повідомленні міськради.


Подяку міжнародним партнерам висловили міський голова Валерій Шовкалюк та директор КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Дмитро Кущенко.

Нагадаємо

Лікувальний заклад у м. Роздільна надає послуги жителям Роздільнянського району, до складу якого входять Великомихайлівська, Лиманська, Захарівська , Затишанська, Роздільнянська, Степанівська, Цебриківська, Новоборисівська, Великоплосківська територіальні громади.

На цю тему:

Лікарня на Одещині отримала на 4 млн грн допомоги від спільного проєкту ЮНІСЕФ та АМУ 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення