online

03.03.2023 18:50   Здоров'я

306

Лікарня на Одещині отримала на 4 млн грн допомоги від спільного проєкту ЮНІСЕФ та АМУ

Лікарня м. Біляївка

Багатопрофільна лікарня у м. Біляївка, що на Одещині, отримала на 4 млн грн допомоги від спільного проєкту ЮНІСЕФ та Асоціації міст України

Про це 2 березня Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров розповів регіональним представникам АМУ, які завітали до міста з метою моніторингу результатів роботи в рамках зазначеного проєкту.

За місяці війни закладу охорони здоров’я неодноразово надходила допомога. Загалом сума допомоги склала майже чотири млн грн.


З цього приводу голова Біляївської громади зазначив, що пропозиція продовжувати співпрацю з Асоціацією міст України та ЮНІСЕФ стала важливою підтримкою для міської ради. Це допомогло органу місцевого самоврядування справлятися з проблемами та викликами, організувати більш якісну роботу лікарні.

«Ми ніколи не зловживали довірою та ставленням до себе. Тож розраховуємо на подальшу підтримку і готові розглядати інші пропозиції, долучатись до інших проєктів і не лише в медицині, а й соціального напрямку, комунальної сфери», - розповів гостям М. Бухтіяров.

Цього дня експерти АМУ відвідали медичний заклад, щоб на власні очі побачити, яке обладнання для нього закупили в рамках проєкту, як його використовують, почули відгуки медперсоналу, який працює з обладнанням.

Раніше повідомлялося, що голова Одеської ОВА Максим Марченко відвідав Березівську громаду, зокрема і місцеву лікарню, в якій гостро постала кардова проблема. Тут вакантними є посади хірурга, терапевта, кардіолога, ендоскопіста, інфекціоніста, рентгенолога.

Важливо

В Одеській області лідером у справі залучення молодих фахівців-медиків стала Захарівська громада.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення