online

07.07.2023 21:04   Культура

1372

Масштабне обрядове дійство «ой на Івана, та на Купала» вразило гостей села на Одещині (фото)

Актив села Знам’янка відтворив народні традиції

Масштабне обрядове дійство «ой на Івана, та на Купала» вразило гостей села Знам’янка Одеської області, актив якого увечері 6 липня відтворив народні традиції святкування біля вогню і води.

На цьому заході була і староста селища Радісне Березівського району Наталя Хайнацька.


«Вчора була присутня в селі Знам'янка на обрядовому дійстві "Ой на Івана, та на Купала". Це було неперевершено. Забувши про все, я надихалася традицією нашого народу, яку майстерно відображала сільська молодь. Хороводи, вінки на воді, вогнище, спалювання опудал - все  радо сприймалися присутніми. Вдало підібране місце проведення: річка, запах скошеної трави додавали неабиякого колориту. Надвечірню тишу наповнювали звуки пісень від аматорів села та гостей. Збільшило мою радість ще й те, що підтримуючи народні традиції та обряди, організатори не забули про болючі для кожного українця події в країні. Зібрані кошти перекажуть ЗСУ», - мовиться в дописі Н. Хайнацької в соціальних мережах.

Натомість вчитель місцевої школи Наталія Штефків повідомила, що колектив навчального закладу разом з будинком культури на цьому благодійному заході зібрали близько 80 тис грн для захисників України.

«У програмі був купальський  обряд  у виконанні молоді, благодійний концерт від аматорів сцени, відбувалася реалізація різної продукції, тату-малюнки для дітей», - зазначила Н. Штефків.

Вас може зацікавити:

Стартували триденні заходи з відзначення Дня казкового містечка Одещини

В Одеській області в огляді духових оркестрів взяли участь 12 громад

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення