online

06.07.2023 13:13   Життя громад

265

Стартували триденні заходи з відзначення Дня казкового містечка Одещини

Місцева влада закликала всіх бути не лише глядачами, й їх активними учасниками

6 липня стартували триденні заходи (на фото внизу) з відзначення Дня смт Доброслав, що на Одещині.

З цього приводу лідер громади Людмила Прокопечко запросила гостей і мешканців селища приєднатися до програми заходів не лише в ролі глядачів, а й активних учасників.


Раніше повідомлялося, що з 6 по 8 липня Доброслав відзначить річницю свого заснування.

«Через війну не можемо проводити масштабні велелюдні заходи, проте підготували чималу низку локальних заходів. Постаралися зробити так, щоб вони були потрібними і цікавими для всіх категорій наших мешканців і гостей Доброслава та задовольнили найвибагливіші смаки», - зазначила селищний голова.

Великою програмою заходів, зокрема, передбачені конкурси на кращу садибу та найсмачніший борщ.

Саме увечері 6 липня в парку «Щедрик» відбудеться відкриття виставки творів відомих українських художників, розваги для дітей, вечір вальсу, перегляд мультфільму у кінотеатрі під відкритим небом.

Варто зазначити, що за останні роки селище набуло статусу казкового, і сюди все більше прибуває туристів. Тут пропонують відвідати багато тематичних локацій.

Це, насамперед,  «Японський сад», «Дубай-парк», «Щедрик», болгарської культури «Тракія», «Закоханих сердець», сквери «Бабусин садочок», «Перлина Доброслава», Української пісні, Алея Слави, Мистецька алея, меморіальний комплекс жертв Голодомору і політичних репресій, чимало інших цікавих артоб’єктів.

Історична довідка

На місці Доброслава перше поселення датоване 1802 роком, коли поміщик Антон Кодинцев придбав тут землю і переселив з Полтавської губернії частину своїх кріпаків. Тоді населений пункт називався Антоново-Кодинцеве. У ХХ столітті селище мало назву Комінтернівське, а в 2016 році його перейменували на Доброслав. Казкове містечко нині є адміністративним центром однойменної територіальної громади, до складу якої також входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Вас може зацікавити:

Переможця в номінації «кращий двір» влада на Одещині запропонувала визначити жителям

Працівниця з благоустрою Одещини нагороджена спільною грамотою РДА і райради

Села Одещини готуються до обласного конкурсу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення