online

13.09.2023 08:33   Війна

275

Мати і бабуся п’ятьох захисників України передала на ярмарок 28 кг меду

14 жовтня на центральній площі в селищі Іванівка збиратимуть гроші на підтримку ЗСУ

Мати і бабуся п’ятьох захисників України передала на ярмарок 28 кг меду. 14 жовтня 2023 року на центральній площі в селищі Іванівка Березівського району Одеської області збиратимуть гроші на підтримку ЗСУ.

Про це повідомив Іванівський селищний голова Віктор Лобач.


«Через місяць проведемо благодійний ярмарок нашої громади. Зібрані гроші підуть на підтримку ЗСУ. Організаторам ярмарку організації, підприємства, жителі надають багато товарів і продукції. Тут також можна буде придбати дрова, зерно. Першою на наш ярмарок безкоштовно передала 28 кг меду найгероїчніша мати і бабуся громади, в якої зараз захищають Україну три сини і два онуки. Відвідавши наш ярмарок, кожен зробить свій внесок у перемогу», - розповів В. Лобач.

Раніше повідомлялося, що Доброславська громада постійно надає допомогу захисникам України. Днями волонтери з селища Доброслав виконали замовлення  бійців з трьох військових частин.

«Цього разу доставили на передову три комплекти гуми, прилади нічного бачення, бензопили, набори інструментів, мотопомпи, плитоноски, розгрузки, підсумки для гранат, магазинів і турнікетів, газові балони, електроди, плівка, лопати, сокири, молотки та інше», - зазначила Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.

Вас може зацікавити:

Працівники РДА з Одещини придбали для бригади «Лють» авто-багі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення