online

15.10.2023 14:13   Здоров'я

990

Медичним директором лікарні на Одещині став хірург Аль-Кайсі Амір Абдалхамід

У Роздільнянському районі вже дві громади дбають про залучення молодих лікарів

Медичним директором Роздільнянської багатопрофільної лікарні, що на Одещині, став хірург Аль-Кайсі Амір Абдалхамід. Про це повідомив на сайті міської ради генеральний директор медичного закладу  Вадим Гудима.

«Роздільнянська багатопрофільна лікарня продовжує модернізуватися, оснащуватися та поповнюватися кваліфікованими кадрами», - зазначив у дописі керівник.


Так, В. Гудима представив нових фахівців лікарні. Зокрема, медичним директором багатопрофільної лікарні став хірург Аль-Кайсі Амір Абдалхамід

У 2015 році він закінчив  Одеський національний медичний університет. З березня 2021 р. по жовтень 2023 р. працював головним лікарем СП “Великомихайлівська станція екстреної швидкої медичної допомоги”. Його кваліфікація – лікар-хірург, судинний хірург, спеціалізація – лапароскопічні оперативні втручання в хірургії.

Ще одну посаду судинного лікаря обійняв Владислав Зимній, який після закінчення у 2020 році медичного університету три роки проходив інтернатуру на базі відділу судинної хірургії Одеської обласної клінічної лікарні.

Спектром надання медичної допомоги лікарем є захворювання периферичних артерій, венозної системи. В. Зимній є фахівцем діагностики та консервативного лікування варикозної хвороби, венозних тромбозів, тромбофлебітів, венозних виразок, видалення "судинних сіток" за допомогою процедури склеротерапії.

На запитання кореспондента інформагенції «Пульс Одещини» щодо вирішення житлово-побутових проблем молодих фахівців, генеральний директор лікарні розповів, що завдяки тісній співпраці з Роздільнянською міськрадою, з місцевого бюджету виділяються кошти на оренду житла для медпрацівників, заплановано придбання двох квартир у цьому році, і в наступному також.

«Пульс Одещини» раніше повідомляв, що лідером в Одеській області у справі залучення молодих фахівців є Захарівська селищна рада.

Вас може зацікавити:

Директором Центру культурних послуг на Одещині стала Світлана Рябоконь

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення