online

21.07.2023 19:26   Життя громад

322

Мільйон для ЗСУ, а молодим вчителям 1900 грн щомісяця – ухвалили депутати ОТГ з Одещини

21 липня на сесії у м. Арциз

21 липня на сесії у м. Арциз

Мільйон для ЗСУ, а молодим вчителям 1900 грн щомісяця – ухвалили на сесії 21 липня депутати Арцизької міськради Одеської області.


Про це повідомив голова громади Сергій Парпуланський

«Сьогоднішнє засідання  чергової сесії розпочали з приємних моментів: з нагоди Дня Конституції України Почесними грамотами Одеської ОВА та Болградської РДА нагородив двох наших депутатів, керівників закладів освіти - Людмилу Галущак та Тетяну Слюсар. Також привітали з ювілеєм депутата міської ради та підприємця Сергія Гладченка», - мовиться в інформації С. Парпуланського.

Також голова ОТГ розповів, що разом з депутатами сьогодні ухвали низку важливих рішень.

«Продовжуємо підтримувати наших військових - виділили ще 1 млн грн на потреби ЗСУ.  Профінансували капітальний ремонт покрівлі лікувального корпусу №1 Арцизької лікарні. Схвалили програму стимулювання та заохочування молодих кадрів у сфері освіти, згідно з якою кожному молодому педагогічному працівникові щомісячно будуть здійснюватися компенсація за житло у розмірі 1500 грн. Також кожному молодому фахівцю зі стажем роботи до 3 років щомісячно буде виплачуватися  матеріальне стимулювання у розмірі 1900 грн. Для молодих вчителів, які тільки  розпочинають свій шлях у професії - це вагома підтримка та мотивація. А для нас - це можливість залучити якомога більше молодих кадрів працювати в громаді», - доповнив розповідь очільник громади.

Також сесія виділила 100 тис грн матеріальної допомоги мешканцю села Делень, будівля якого постраждала від пожежі внаслідок удару блискавки.

Вас може зацікавити:

Народний депутат з Одещини просить КМУ дати змогу ОТГ направляти кошти з місцевих бюджетів на потреби ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення