online

05.04.2023 08:21   Здоров'я

327

Міністр розповів про нове обладнання для лікарні на Одещині

Лікарня в Балті отримала сучасний ангіограф «Artis one»

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко розповів про нове обладнання для лікарні в Одеській області. Про це він повідомив в соціальних мережах.

«Балтська багатопрофільна лікарня на Одещині отримала сучасний ангіограф «Artis one».  Він був закуплений Міністерством охорони здоров'я та Медичні закупівлі України за кошти державного бюджету.


Заклад включено до регіонального клінічного маршруту пацієнта з гострим інфарктом міокарда. З червня тут працює відділення кардіології та судинної патології з рентген-операційним блоком.

Тепер мешканці регіону із захворюваннями серцево-судинної системи, зокрема, інсульту чи інфаркту міокарда, зможуть отримувати медичну допомогу, яка передбачена сучасними протоколами лікування та в рази зменшує летальність і інвалідність від зазначених хвороб.

Запуск ангіографа в Балті додатково вирішує проблему з доступом сільських мешканців, які мають гострий інфаркт міокарда з елевацією сегмента ST, до стентування коронарних артерій. До цього його мали лише 22,8% сільських жителів області.

Доручив директору Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА разом з керівництвом екстреної медичної допомоги регіону забезпечити доставку пацієнтів реанімобілями в ті заклади, які мають відповідні пакети договорів з НЗСУ.

Також важливо посилити роз'яснювальну роботу щодо розпізнавання симптомів інфарктів та інсультів та профілактичної роботи в цьому напрямку. Адже з урахуванням впливу війни на психоемоційний стан українців прогнозується значне «помолодшання» цих хвороб.

Працюємо, аби попри всі складнощі військового часу, якісні та ефективні медичні послуги були доступними та безоплатними для українців», - мовиться у дописі В. Ляшка.

Це може вас зацікавити:

• В Одеській області проти забудовника сільської амбулаторії порушили кримінальну справу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення