online

27.04.2023 22:17   Життя громад

277

Міськрада на Одещині виділила зі свого бюджету 50 тис грн на вилов собак

27 квітня в м. Біляївка зловили десять безпритульних тварин

Біляївська міська рада, що на Одещин,і виділила зі свого бюджету 50 тис грн на вилов собак. Про це повідомив орган місцевого самоврядування.

У Біляївці, зокрема, сьогодні, 27 квітня, в рамках програми поводження з безпритульними тваринами провели вилов бродячих собак.


Зловили десять собак. По два пси впіймали на центральному ринку, біля лікарні та на вулиці Костіна. По одній тварині біля військкомату, комунального підприємства «Біляївський водоканал», на вулиці Заводській та біля магазину «Точка».

«На цей захід з міського бюджету виділили 50000 грн. Виконували роботу представники комунального підприємства «Муніципальний центр екологічної безпеки» Одеської міської ради. З цією організацією біляївські комунальники співпрацюють вже не один рік.  Роботи проводяться в рамках законодавства, яке дозволяє гуманним способом зменшити популяцію безпритульних тварин. Усіх тварин, яких виловили, направляють на стерилізацію», - мовиться у повідомленні міськради.

Раніше повідомлялося, що за повідомленням Іванівської селищної ради скоро вулицями смт Іванівка буде небезпечно ходити, насамперед у вечірній час. Безпритульні собаки роблять шкоду й скверам, клумбам.

«Пси кидаються на людей, авто, біля різних установ чатують собаки. Плануємо створити в громаді притулок для менших друзів з вулиці», - розповіли в селищній раді.

Це може вас зацікавити:  

На Одещині служба міської ради стерилізувала 343 собаки та 290 кішок

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення