online

10.06.2023 17:36   Війна

307

Міський голова подякував лікарні за оперативну допомогу постраждалим від нічної атаки рашистів на Одещину

У ніч на 10 червня ворог атакував Одеську область

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан в соціальних мережах подякував лікарні за оперативну допомогу постраждалим від нічної атаки рашистів на Одещину

«Наша міська багатопрофільна лікарня надала всебічну необхідну допомогу постраждалим внаслідок нічної ракетної атаки рашистів по Сергіївській громаді. До прийомного покою міської лікарні біля першої ночі доставили шість мешканців Сергіївської громади. Після надання необхідної допомоги, п’ятьох пацієнтів переведено на амбулаторне лікування, а один з постраждалих, після ретельного обстеження та проведення комп’ютерної томографії, доставлений для подальшого лікування до обласної лікарі. Добре спрацювали медичні працівники закладу та його генеральний директор Віталій Жнякін, надавши кваліфіковану медичну допомогу постраждалим», - мовиться у дописі В. Граждана.


Трагічними були наслідки ворожої атаки дронами на Одесу. Троє цивільних загинули, понад 20 поранені в результаті влучання решток збитого «шахіда» в багатоквартирний будинок.

Тим часом поліція Одещини попередила мешканців регіону про небезпеку відвідування морського узбережжя.

«Підрив росіянами Каховської ГЕС згубно вплинув не тільки на Херсонщину, а й на весь південь України. Зокрема, в Чорне море і до берегів Одещини просто зараз течією приносить різні предмети та речі, серед яких і вибухонебезпечні. Повеневі потоки можуть нести і отруйні речовини, що становлять небезпеку для людей і тварин», - ідеться у зверненні поліції.

Вам може бути зацікавим:

Першу бригаду сформувала громада на Одещині для допомоги затопленій Херсонщині

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення