online

24.06.2023 14:42   Освіта

264

Міський голова з Одещини подякував центру дитячої творчості за підтримку ЗСУ

Інструментальний ансамбль «Світанок» є рекордсменом з організації творчих виступів та невтомний помічник захисників України

Балтський міський голова Сергій Мазур подякував центру дитячої творчості за підтримку ЗСУ.

Про це повідомила пресслужба органу місцевого самоврядування в м. Балта.


Зазначається, що велика волонтерська робота виконана колективом Центру дитячої творчості. З перших днів війни діти встали поруч з дорослими, аби своєю творчістю допомагати Збройним Силам України. Натомість інструментальний ансамбль «Світанок» цього закладу позашкільної освіти є один із лідерів серед дітей-волонтерів, рекордсменом з організації творчих виступів, невтомний помічник захисників.

Балтський міський голова Сергій Мазур зустрівся з випускниками «Світанку» 2023 року, подякував за сумлінну роботу, вручив грамоти і подяки.

«Ви – наша гордість, як і сотні балтських дітей, що наближають Перемогу своїми талантами, працелюбністю, здібностями. Щиро бажаю вам здійснення заповітніших мрій, виправдати сподівання батьків і нашої громади. Вірю, що ви житиме і працюватиме в мирній країні – саме заради цього мільйони захисників зараз воюють на фронті. А ви їх підтримуєте і допомагаєте», - йшлося у слові С. Мазура на зустрічі з юними аматорами.

В свою чергу директор Центру дитячої творчості Валентина Збрицька розповіла, що наставники центру прагнуть відкрити в дітях творчі здібності і розвивати їх. В своїй роботі вони відчувають підтримку батьків вихованців.

Нагадаємо

До складу цієї громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

Вас може зацікавити:

В Одеській області ОТГ виділила з бюджету 325,7 тис грн для преміювання 302 учнів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення