online

14.09.2023 19:36   Життя громад

220

Міський голова з Одещини розповів про результати 33 позачергової сесії

14 вересня відбулося засідання депутатів Білгород-Дністровської міської ради

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан розповів про підсумки  33 позачергової сесії, що відбулася 14 вересня 2023 року.

Мер міста зазначив, що одноголосно присутні на засіданні сесії депутати підтримали рішення щодо допомоги військовим частинам гарнізону. Передусім, зосередили увагу на спрямуванні коштів з міського бюджету військовим, а це ще більше дронів, тепловізорів, генераторів та багато іншого обладнання, що безумовно наблизить нашу Перемогу.


Міськрада продовжує модернізацію міської галузі охорони здоров’я - передбачили кошти для проведення ремонтних робіт та реконструкцій у відділеннях Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні, а також ремонту Амбулаторії №3 по вул. Кишинівській для удосконалення надання медичної допомоги.

Запланували в бюджеті громади кошти для проведення будівництва укриттів в закладах освіти, а також ремонтів приміщень, де будуть облаштовані укриття. Також, передбачили й придбання обладнання для харчоблоків закладів освіти, про забезпечення шкіл та садочків генераторами тощо.

Подбали депутати про безпекові питання та виділили кошти на ремонт приміщень, де розташується поліцейська станція.

Також опрацювали питання стосовно підготовки до опалювального сезону: запланували кошти для компенсації різниці в тарифах на централізоване опалення, щоб утримувати тариф в опалювальному сезоні 2023/2024 років для споживачів послуг на рівні минулих років. До того ж посилили Програму підтримки співвласників багатоквартирних будинків, а це, зокрема, ремонти дахів та заміна високовольтних кабелів, що дуже важливо в осінньо-зимовий період.

На сесії погодили цільову програму «Соціальний автобус Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023-2025 роки», що дасть можливість включити соціальний автобус на маршруті громадського транспорту міста.

Вас може зацікавити:

Краща сільрада Одещини кличе громадськість прибрати від сміття узбережжя Куяльницького лиману

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення