online

25.06.2023 16:40   Війна

270

Міський голова з Одещини розповів про «серце допомоги» для підтримки ЗСУ

«Серце допомоги» у м. Білгород-Дністровський стало однією з локацій підтримки захисників

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан розповів про «серце допомоги» для підтримки ЗСУ.

«Нещодавно в нашому місті впорядкували ділянку на вул. Сергія Файнблата, де в самому центрі розташувалася інсталяція «Серце допомоги». Саме «Серце допомоги» стало однією з локацій для підтримки ЗСУ, оскільки тут збирають пластикові кришечки, які здаються переробникам, а виручені кошти будуть направлені на рахунки фондів допомоги нашим захисникам», - зазначив В. Граждан.


Очільник міста зазначив, що 25 червня до допомоги нашій армії долучилися студенти Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій. Студенти поповнили тисячами пластикових кришечок «Серце допомоги», зробивший свій внесок у допомогу ЗСУ.

Приклад студентської молоді надихатиме жителів міста долучатися до цієї справи.

«Вирішили найближчим часом збільшити у нашому місті кількість таких інсталяцій, паралельно впорядковуючи прилеглі території та встановлюючи «Серця допомоги», - доповнив розповідь мер.

Варто зазначити, депутати міськради на сесії передбачили фінансування потреб військових частин гарнізону. Також актив міста передав одній з військових частин необхідну техніку та матеріали для потреб захисників.

Суттєво допомагає місто співвітчизникам багатостраждальної Херсонщини. Днями міськрада доставила сюди 20 тонн питної води, продукти харчування, помпи для відкачування води, різні речі.

Вас може зацікавити:

Волонтери з Одещини доставили з Румунії на Херсонщину 1,2 т хлорного вапна та багато інших потрібних речей

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення