online

15.06.2023 16:51   Війна

436

Волонтери з Одещини доставили з Румунії на Херсонщину 1,2 т хлорного вапна та багато інших потрібних речей

Григорій Макаренко разом з однодумцями з Коноплянської громади відвідали потерпілих від затоплення в Херсонській області

Команда волонтерів з Одещини доставила з Румунії на Херсонщину 1,2 т хлорки та багато інших потрібних речей.

Про це інформує Коноплянська сільрада Березівського району на своїх інформаційних ресурсах.


«Тішимось, що ми не залишились осторонь та активно долучилися до збору допомоги для постраждалих херсонців. Дякуємо нашим навчальним закладам, приватним підприємцям, колективам, мешканцям – всім, хто все-все приносив, донатив та формував пакунки першої необхідності для потерпілих від теракту на Каховській ГЕС. Вода, засоби особистої гігієни, їжа тривалого зберігання, дитячі підгузки, шкарпетки  та корми для домашніх тварин – усе це протягом декількох днів було зібрано мешканцями громади. Разом ми зібрали 100 тис гривень.  Декілька днів тому ми передали 3 тонни бутильованої води, а сьогодні основна частина гуманітарного вантажу вирушила на Херсонщину. Волонтер Григорій Макаренко,  депутат сільської ради Петро Миронець разом з водієм Левчиковим Валерієм доставили нашу допомогу в Чорнобаївку. На місці волонтери безпосередньо вивчили потреби мешканців підтоплених територій для формування наступного гуманітарного вантажу. Наші чоловіки доставили херсонцям хлорне вапно, мотопомпу, комплектуючі, шланги, насоси, лопати, гумаки, рукавиці, бутильовану воду, засоби особистої гігієни», - мовиться у повідомленні сільради.

Зазначається, що фермери Катерино-Платонівського старостинського округу придбали потужну помпу для відкачування брудної води. Найближчим часом вона буде відправлена в зону підтоплення. Збір допомоги жителям Херсонщини продовжується.

Вам може бути зацікавим:

Вчителі з Одещини зібрали 87650 грн під час чергової акції на підтримку ЗСУ 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення