online

25.05.2023 07:09   Життя громад

474

Міський голова з Одещини вирішив вдатися до ротації кадрів

В Арцизі потрібні фахівці, зокрема, у сферах ЖКГ, інвестицій, соціального захисту

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський вирішив вдатися до ротації кадрів.

Про це очільник громади повідомив у соціальних мережах 24 травня.


«Шановні друзі, шукаю активних, ініціативних людей, небайдужих до майбутнього громади, в команду міської ради за різними напрямами. Звертайтесь в особисті повідомлення», - мовиться у дописі С. Парпуланського.

На запитання, які саме кадри потрібні міськраді, керівник відповів, що насамперед кадровий голод відчувається у сферах ЖКГ, інвестицій, соціального захисту.

Також голова громади повідомив про нову ініціативу для молоді Арцизької громади, яку закликали брати участь в інтелектуальних "Брейн-рингах".

«Напередодні мав чудову нагоду відвідати такий захід та привітати перших його учасників. На інтелектуальній арені зустрілися команди з м. Арциз, сіл Делень, Кам'янське нашої громади. Приємно бачити у молоді не лише жагу до перемоги, а й активну життєву позицію та прагнення до розвитку. Вітаю команду з Делень із перемогою в інтелектуальних перегонах», - доповнив розповідь лідер Арцизької ОТГ.

Нагадаємо, що до складу цієї громади крім міста входять села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Раніше повідомлялося, що на міжнародному форумі в Одесі з відновлення регіону С. Парпуланський представив інвестиційних проєкт, який здатен дати імпульс економіці регіону, насамперед посиливши логістичний потенціал області. На площі 460 гектарів аеродрому колишньої військової частини, що нині є комунальною власністю місцевого органу самоврядування, можна створити індустріальний парк та мультимодальний логістичний хаб.

Докладніше:

Голова громади з Одещини представив міністрам закордонних справ країн ЄС проєкт розбудови індустріального парку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення