online

18.03.2023 11:29   Життя громад

185

Молодь сільради з Одещини отримала грант на 150 тис грн

У Красносільській сільраді

Молодь Красносільської громади отримала грант на 150 тис грн

З цього приводу голова сільради Марина Архірій розповіла, що громадська організація «Молодіжний вектор розвитку» під керівництвом Віталія Курятника стала переможцем конкурсу  «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», і отримала грант на 150 тис грн.

«На ці кошти придбані 4 холодильники та 15 обігрівачів для прихистків, облаштованих у с. Кубанці і Павлинці. Дуже приємно, що ініціативна молодь громади сьогодні не словом, а ділом долучається до допомоги військовим, внутрішньо переміщеним особам та  бере участь активну у конкурсах і проектах», - зазначила М. Архірій.


Очільник цієї ОТГ розповіла, що молодь бере участь у багатьох проектах. Зокрема, учні Красносільського ліцею вже готові до фестивалю дитячих відеороликів “DECIDE Video Fest”.

«Це конкурс відеоробіт на соціально важливу тематику, що створені дітьми та підлітками 22 громад з Одеської, Івано-Франківської, Луганської та Полтавської областей, які є учасниками тренінгів з основ відеозйомки та монтажу. Тренінги проводились з ініціативи швейцарсько-українського проєкту DECIDE  “DECIDE Winter clubs: ми вдома – в Україні”, - доповнила розповідь М. Архірій.

Натомість департамент освіти і науки Одеської ОДА опублікував  імена переможців ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з Одещини. Це Павло Вадатурський – Балтський ліцей №2 Подільського району, Єлизавета Лінькова – Одеський ліцей №2 та Ольга Панайот – Новопетрівський ліцей Роздільнянського району.

Це може вас зацікавити:

 В Одеській області визначили переможців молодіжних проєктів

 На Одещині ОТГ привітала свою молодь з великим успіхом на обласному рівні

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення