online

19.11.2023 12:25   Війна

503

Морські піхотинці на лівобережжі Херсонщини отримали з Одещини шини, акумулятори та генератор

Все для фронту – все для перемоги

Територіальні громади Одеської області продовжують звітувати про свою участь у підтримці Сил оборони України. Пр це повідомляють кореспонденти інформагенції «Пульс Одещини».

Так, перебуваючи у відпустці Іванівську селищну раду відвідав Олександр Іванченко із села Білка.


«Завдячуючи таким воїнам як Олександр та його бойовим побратимам з морської піхоти, наші захисники закріпилися на лівому березі Дніпра на Херсоньскому напрямку. Мав нагоду поспілкуватися з нашим військовим, подякував за службу, передав листи захисникам від наших школярів, а від селищної ради автомобільні шини, акумулятори, інвекторний генератор», - розповів голова Іванівської громади Віктор Лобач.

У свою чергу депутати Арцизької громади на своїй сесії на потреби військових виділили 1,9 млн грн на закупівлю дронів та необхідного обладнання.

«Підтримуватимемо наших захисників та захисниць скільки буде потрібно», - зазначив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

Про відправлення чергової автівки для ЗСУ повідомили волонтери Авангардіської ОТГ. Вони доставляють техніку із закордоння, при потребі ремонтують її вдома та відправляють на фронт.

«Ми і далі будемо доставляти для захисників техніку, проводити митне оформлення автомобілів і  за запитом командирів військових частин відправлятимемо на передову», - розповів волонтер Дмитро Кабаненко.

Наразі активіст з Дачненської громади Дмитро Казмірчук разом зі своєю командою виготовляють землякам на фронті окопні свічки, буржуйки, оголосили збір на авто.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

На Одещині юні музиканти Андрій і Артем на сільському перехресті за дві години зібрали 2711 гривень для перемоги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення