online

09.09.2022 15:50

23

На капітально відремонтованій два роки тому дорозі Р-55 латають вибоїни

На капітально відремонтованій два роки тому дорозі Р-55 латають вибоїни.

Про це повідомила у фейсбуці Служба автомобільних доріг в Одеській області у дописі  за 8 вересня. 


«На дорозі державного значення Р–55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг ліквідовуємо аварійну ямковість, вибоїни, напливи та колійність.

Роботи виконуємо на десятикілометровій ділянці між населеними пунктами. На сьогодні ліквідовано понад 1500 квадратних метрів аварійної ямковості.

Нагадуємо, що всі роботи проводяться виключно в рамках експлуатаційного утримання. Будівельні та ремонтні роботи поки що вимушено призупинені у зв'язку з військовою агресією росії в Україні», - розповіла служба.

До речі, відомство автомобільних доріг області два роки тому звітувало про капітальний ремонт цієї дороги.

Раніше повідомлялося, що Тарутинська громада хоче відремонтувати дорогу, що з’єднує селище Тарутине з селами Красне і Веселий Кут.

Служба автомобільних доріг Одещини відповіла селищній раді, що розглядається можливість виконання ремонтних робіт на цій ділянці дороги за рахунок видатків на експлуатаційне утримання.

Крім того, ще одна добра новина для Тарутинської громади надійшла від служби доріг - розпочався аварійний ремонт найбільш зруйнованої ділянки автомобільної дороги, що веде від прикордонного контрольно-пропускного пункту «Серпневе» до Сарати через Тарутине і Арциз.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення