online

03.07.2023 10:13   Політика

310

На межі Одеської і Миколаївської областей дорожники оновили якір (фото)

Робітники поліпшують придорожню інфраструктуру Одещини

На межі Одеської і Миколаївської областей дорожники оновили «якір».

Про це повідомила служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області.


Зазначається, що на автомобільних дорогах регіону ремонтні бригади поліпшують придорожню інфраструктуру.

Приводять до ладу зупинки. Їх фарбують та встановлюють відповідні знаки біля них, влаштовують нові бетонні урни біля зупинок та місць стоянок транспортних засобів.

«На автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса відновили «якір», на межі Одеської та Миколаївської областях. Виконуємо й інші види робіт: ліквідовуємо деформації дорожнього покриття, оновлюємо дорожню розмітку, прибираємо сміття на зупинках та в смугах відведення, косимо траву та рубаємо чагарники, відновлюємо та встановлюємо попереджувальні дорожні знаки, відновлюємо пошкоджене бар’єрне огородження, чистимо дорожнє покриття біля бордюрів та барʼєрних огороджень», - ідеться в інформації служби.

Варто зазначити, що днями служба відновлення та розвитку інфраструктури Одещини й Агенція регіонального розвитку уклали меморандум про партнерство задля реалізації проєктів розвитку та відбудови області, розбудови логістично-економічної інфраструктури.

Агенція регіонального розвитку прагне створити умови для стабільного соціально-економічного розвитку громад та регіону, інтеграції бізнесу Одещини на європейських ринках.

Раніше повідомлялося, що Красносільська сільрада приступила до ремонту занедбаної дороги між селами Павлинка і Кубанка. Вкрай важливими для жителів сіл Павлинського старостинського округу є 13 км автошляху, що з’єднує їх з рештою території громади та з Одесою.

Вас може зацікавити:

У селах кращої сільради Одещини мостять тротуари

В облдержадміністрації розповіли про розбудову Одеського госпітального округу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення