online

28.06.2023 08:04   Життя громад

533

У селах кращої сільради Одещини мостять тротуари

У Першотравневому та Визирці

У селах Визирської сільради Одеської області кладуть тротуарні доріжки.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування села Визирка.


«У Першотравневому та Визирці проводяться роботи з будівництва тротуарних доріжок. Так, в селі Першотравневе завершено будівництво тротуарної доріжки між вулицями Захисників України та Лесі Українки. А адміністративному центрі громади проводяться роботи з будівництва тротуару по вулиці Полковника Гуляєва», - мовиться в інформації сільради.

Варто зазначити, що на засіданні місцевого виконкому підбили підсумки весняної кампанії з благоустрою, озелененню та наведенню належного санітарного стану в селах громади на визначилися з роботами на друге півріччя 2023 року.

Раніше повідомлялося, що на одній із сесій депутати внесли зміни та доповнення до цьогорічного бюджету сільради. Тож у фінансовому плані ОТГ є такий рядок: на капітальний ремонт дорожнього покриття в населених пунктах Визирської територіальної громади запланувати 43 млн 214 тис грн.

Крім того, депутати визначили напрямки використання залишків бюджетних коштів минулого року, за рахунок яких капітально відремонтують будівлі сільської ради з благоустроєм прилеглої території в с. Першотравневе, облаштують зручності для осіб з інвалідністю, що відвідують сервісний центр №5147. Також вирішили матеріально підтримати один з підрозділів ЗСУ та придбати пальне для транспорту поліцейського офіцера громади.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке. Облдержадміністрація неодноразово визнавала Визирську сільраду кращою на Одещині серед громад з населенням від 5 до 10 тис. 

Вас може зацікавити:

Дороги для п’яти сіл ремонтує громада на півночі Одещини

На Одещині місцева влада змусила дорожників усунути недоліки ремонту Малорошівського спуску

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення