online

26.03.2023 14:51   Життя громад

609

На Одещині актив села посадив 450 кущів троянд, 60 саджанців туї та 20 сосни

У селі Новоукраїнка

Ініціативу проявили активні сільчани

У центрі села Новоукраїнка Роздільнянської міської ради жителі посадили 450 кущів троянд, 60 саджанців туї та 20 сосни. Трохи згодом тут ще ростимуть 60 деревець мигдального горіха.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування міста Роздільна. ⠀⠀


Загалом у населених пунктах цієї громади триває весняна толока.

На території сусіднього Єреміївського старостинського округу також активно проводяться роботи з благоустрою. Зокрема, колектив ДНЗ «Сонечко» села Бурдівка подбав про красу прилеглої території дошкільного закладу.

У свою чергу голова Іванівської громади Віктор Лобач розповів, що на перше велике весняне прибирання 24 березня вийшли працівники селищної ради, деяких бюджетних установ, щоб своєю працею зробити селище Іванівку охайнішим і красивішим.  

На цю тему Доброславський селищний голова опублікувала такий допис на інформаційних ресурсах громади.

«Роботи у нас дуже багато. Насамперед наводимо лад на території всіх наших населених пунктів: прибираємо накопичене за зиму сміття, вигрібаємо торішнє листя і гілки, копаємо, сапаємо, косимо, фарбуємо. Розпочали облаштування нових ритуальних майданчиків на кладовищах, ремонтуємо дороги», - розповіла лідер селища Доброслав Людмила Прокопечко.

Натомість керівник Арцизької громади Сергій Парпуланський анонсував про масштабний конкурс з озеленення населених пунктів "Green еко-простір". 

 «Поставили за мету спонукати мешканців взяти участь у створенні затишку і краси на вулицях наших сіл і міста», - зазначив С. Парпуланський.

У любові до рідного міста Ананьїв виховують тут підростаюче покоління. Зокрема, юні вихованці центру позашкільної освіти разом зі своїми наставниками висадили кущі самшиту біля пам'ятника Тарасові Шевченку.

Це може вас зацікавити:

 Генерал ЗСУ: моїм землякам з Одещини треба брати приклад із 75-річного жителя Іванівки

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення