online

01.06.2023 16:45   Життя громад

515

В Одеській області ще на двох кілометрах доріг з’явиться асфальтобетон

На шляху від селища Затишшя до села Торосове

В Одеській області ще на двох кілометрах доріг з’явиться асфальтобетон.

Про це повідомила Затишанська селищна рада Роздільнянського району.


Зазначається, зокрема, що після цілого комплексу підготовчих робіт будівельники автошляхів розпочали стелити асфальтобетон на дорозі сполученням Затишшя – Весела Балка – Торосове, що підпорядкована Службі місцевих автомобільних доріг Одеської області.

«Працівники підрядної організації взялися стелити асфальт на найпроблемнішій ділянці – підйомі у бік села Андрусова. Тут виявили так звані пливуни, через це грунт не підлягав ущільненню. Довелося вивезти вологий чорнозем і завезти глину, будівельне сміття та щебенево-піщану суміш. Кожен шар вирівнювали та трамбували. Лише після цього дорожники розпочали асфальтування даної ділянки», – розповів селищний голова Геннадій Топольницький.

Керівник громади додав, що загальна протяжність нової асфальтованої дороги складе 2 кілометри 250 метрів.

Натомість служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області, що в регіоні виконується комплекс дорожніх робіт для поліпшення безпеки дорожнього руху. Оновлюють дорожню розмітку - осьові та краєві маркування, пішохідні переходи тощо. Також спеціалісти встановлюють шумові смуги на під'їздах до пішохідних переходів.

В службі зазначили, що особлива увага приділяється ділянкам доріг біля навчальних закладів, розв'язок, місцях з підвищеної кількістю концентрації ДТП.

«Виконуються й інші види дорожніх робіт: ліквідація деформацій дорожнього покриття, покос порослі та вирубка чагарників, що перешкоджають видимості водіям, відновлення дорожніх знаків, тощо. Весь комплекс робіт здійснюється в межах експлуатаційного утримання, без зупинки руху автотранспорту», - проінформувала служба відновлення та розвитку інфраструктури регіону.

Вам може бути зацікавим:

Міськрада на Одещині навколо сміттєзвалища посадить медоносну гледичію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення